Yurtiçi Ambar ve Ekspres Taşımacılık

AMBAR hizmeti çoğunlukla müşterilerin ucuz olması nedeni ile tercih ettikleri taşıma tercihidir. Parça Yük Taşıma ve Yük Üstü Taşıma olarak ikiye ayrılmaktadır. Adreslerden parça yük alarak adreslere teslim etmenin tüm hizmetlerini kapsayan taşıma yöntemidir.

AMBAR, Fabrikaların, Depoların ve Şahısların adet bazında olan yüklerini uygun fiyatlar ile taşıtmasını kapsayan hizmet ağıdır.

Ambar Taşıma Personeli>

Ambar Taşıma Personeli

AMBAR’ın temeli ise Koli tarzında yükleri adet olarak taşımasıdır. Bir çok Nakliye firması koli tarzında yüklerinizi almamakla birlikte çok yüksek fiyatlar vermektedir. Ambar firmaları ise yükleme adreslerine büyük araç yerine ufak araçlar göndererek dar yerlere ulaşmasını sağlamaktadır. Koli yüklerinizi zarar görmemesi için Ambar Taşıma Personelini adresinize göndererek araç içerisinde uygun yerlere yerleştirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda Nakliye ile farkları ise ;

Kapınızda ödeme imkanı

Karşı ödemeli teslimat

Taşıma personeli

Yüke uygun araç seçimi

Ebat ve Ağırlığa göre fiyat tercihi

Parça Eşya Taşıma imkanı

AMBAR; diğer taşıma araçlarının uzunluk ve büyüklükten dolayı ulaşamadığı adreslere kendi doğal yöntemleri ve özel taşıma araçları ile ulaşma hizmetidir. Bu nedenle artık bir çok büyük depolar ve fabrikalar Nakliye firması yerine Ambar firmalarını daha çok tercih etmeye başlamıştır.

Ambar Taşıma Nasıl Yapılır ?

Ambar bir yandan doğal yöntemler ile taşıma sanatıdır. Bu yöntemleri kullanan Ambar personelleri ise yılın en iyi personelleri seçilmektedir.

Şuan ülkemizde bulunan yaklaşık 450 Nakliye firması sektör değişerek Ambar sektörüne yönelik çalışmalar başlatmışlardır. Sektöre yeni giriş yapan ve Nakliye sektöründen Ambar sektörüne geçiş yapan firmalar ise hizmet için şu yöntemleri kullanmaktadır ;

Müşteriye Teklif Sunmak

Müşteriden Onay Almak

Adrese Araç Yönlendirmek

Yükü Teslim Almak

Yükü Teslimat Adresine Sorunsuz Taşımak

Fatura Keserek Taşıma bedeli Olan Ücreti Almak

Ambar hizmetinin tanımını sizlere kısaca anlattık ve müşterilerin tercih etmesi gereken hizmet olarak gördük, bu yazımızı paylaşma sebebimiz ise müşterilerin Ambar hizmetlerini tercih etmesidir. Şunu da söylemekte yarar var diye düşünüyorum, Ambar hizmetlerinin en çok yoğunluk gösterdiği bölgeler. Doğu bölgeleri başta olmak üzere en çok Karadeniz ve Tatil bölgelerine yani yazlık bölgelere hizmet arayışı daha yoğundur.

Taşımacılık alanındaki 20 yıllık tecrübemizi yurt içi taşımalara da yansıtıyoruz. Yurt içindeki yaygın servis ağımız ve uzman kadromuzla hızlı ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Müşterilerimize özel yurt içi komple ve parsiyel taşıma çözümlerimizden faydalanabilirsiniz.