JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

Rusya NAKLİYE

Rusya Komple ve Parsiyel Servis

Rusya KOMPLE VE PARSİYEL SERVİS

JSOFT
JSOFT

Turkseven Nakliyatt Lojistik İstanbul’dan haftada karşılıklı 2 sefer ile , Rusya, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Astana'dan İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Rusya-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri

Rusya-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı

Rusya-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat

Rusya-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları

Rusya-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar

Rusya-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)

Rusya-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları

Rusya-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme

Rusya-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

Turkseven Nakliyatt Lojistik olarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Rusya nakliye, Rusya taşıma, Rusya Parsiyel ve Rusya lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Parsiyel Taşıma

Rusya – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte Rusya ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir. Deyalı bilgi ve fiyat çalışması için lütfen navlun talep formunu doldurun. Size en geç 2 (iki) saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Turkseven Nakliyat tüm faaliyetlerinde kalite mükemmelliği ve yüksek verimliliği hedeflemiş, müşteri ilişkilerini ön planda tutarak, en üstün kalitede lojistik hizmetleri üretip sunmaktadır.

JSOFT