JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

Parsiyel Taşımacılılık

JSOFT

Yurtiçi Parsiyel Taşımacılık

Türkseven Nakliyat (B2B) İş‘ten işe ticaret kanalında tüm Türkiye’den tüm Türkiye’ye parsiyel dağıtım hizmeti vermektedir. Kolili veya paletli olan 1 kg'den 5.000 kg’ye tüm yüklemeleri Türkiye’nin her noktasına dağıtan Türkseven Nakliyatın rakiplerinden en büyük farkı evrak dağıtımı için kargo firmalarının kurduğu sistemi ticari yükler içinde kurmuş olmasıdır.

Bugün Parsiyel dağıtım hizmeti satan firmalar bu sistemi genelde ambarlar gibi piyasa araçları kullanarak tek yön çalışacak şekilde kurmuşlardır. Bu sistem genelde herşey İstanbul, Gebze'den Türkiye'ye çıkar mantığında çalışmaktadır. Bursa ve Adana gibi ana üretim şehirlerinden ana üretim şehirlerine taşıma ve dağıtımı çok az sayıda firma sağlayabilmektedir. Ancak firmalar Samsun’dan Aydın’a veya Adana’ya mal dağıtmak istediğinde sistem ya yoktur ya da çok pahalıdır. Türkseven Nakliyat bu sistemi Türkiye’nin 18 ana şehrinde bulunan aktarma merkezleri ve 60 dağıtım noktası üzerinden, müşterisine takip edilebilir, süratli ve uygun maliyetli olarak sunmaktadır. Avantajları

› 7/24 Türkiye çapında müşteri hizmetleri

› Tarifeli teslimat tablosu

› Online sipariş yönetimi ve yük takibi

› Kaybolmaya karşı sigorta

› Uzman ve profesyonel depo / taşıma kadrosu

› Uygun dağıtım maliyeti

JSOFT

Yurtiçi Parsiyel Toplama

Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, anlamı itibariyle herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması demektir. Bu taşımacılık türünde genel olarak aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir. Özellikle maliyet açısından diğer taşıma türlerine göre daha avantajlı olan bu seçenekte, komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Maliyet hesaplamalarında, taşınacak olan yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler önem kazanır. Lojistik maliyetlerin önemli bir gider kalemi olduğu düşünüldüğünde, parsiyel taşımacılık parça yükü olan şirketler için oldukça avantajlıdır. Özellikle düşük tonaj ve hacime sahip yükler bazı durumlarda yüksek maliyetlere neden olabilmektedir. Parsiyel taşımacılık çözümlerimiz sayesinde parça yüklerinizi Türkiye ile Avrupa ülkeleri arasında hızlı, güvenli ve ekonomik bir şekilde taşıyoruz..

JSOFT
JSOFT