JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

KURUMSAL

İSTANBUL TURKSEVEN NAKLİYAT @ YURTİÇİ YÜK-EŞYA NAKLİYE AMBARI

İSTANBUL TURKSEVEN NAKLİYAT HİZMET BÖLGELERİMİZ

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI AMBAR YÜK TAŞIMACILIĞI

İstanbul'dan şehirler arası ambar taşımacılığı hizmeti en uygun nakliye fiyatları İstanbul dışı yüklerin Ambar, Liman, Hava alanları nakliye bölümlerinden alınarak istenilen adres yada bölgelere sevkiyat desteği, İstanbul'dan şehirler arası nakliye çalışmaları yapan sizlere İstanbul'un her bölgesinde nakliye araçları ile lojistik destek sunmaktayız.

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Yıllardır insanların anılarını taşımasına yardımcı oluyoruz. Şehir içi ve şehirler arası evden eve nakliye işlemleriniz için güvenebileceğiniz çözüm ortağınız olmaya devam ediyoruz. Tüm kurumsal ve bireysel müşterilerimiz için tam kapsamlı taşıma, paketleme ve depolama hizmeti sağlayan ve hiçbir işte ucuza kaçmayan bir evden eve nakliye firması olarak amacımız, yaptığımız tüm işlerde %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır..

İSTANBUL ŞEHİRLER ARASI KAMYON TIR NAKLİYE

İstanbul'dan Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Antalya, Muğla, Eskişehir, Konya, Kayseri, Trabzon, Bolu vs. Türkiye nin her noktasına KAMYON, TIR nakliye hizmetleri verilmiştir. İstanbul'dan şehirler arası açık veya kapalı KAMYON nakliyesi yada TIR nakliyesi için bizi arayabilirsiniz ....

JSOFT