JSOFT
Avcılar, İstanbul
+90 541 367 3847
Pazartesi- Cuma 09.00 - 18.00

Gürcistan NAKLİYE

Gürcistan Komple ve Parsiyel Servis

GÜRCİSTAN KOMPLE VE PARSİYEL SERVİS

JSOFT
JSOFT

Turkseven Nakliyatt Lojistik İstanbul’dan haftada karşılıklı 2 sefer ile , Gürcistan, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Astana'dan İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme

Gürcistan-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

Turkseven Nakliyatt Lojistik olarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Gürcistan nakliye, Gürcistan taşıma, Gürcistan Parsiyel ve Gürcistan lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Parsiyel Taşıma

Gürcistan – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte Gürcistan ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir. Deyalı bilgi ve fiyat çalışması için lütfen navlun talep formunu doldurun. Size en geç 2 (iki) saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Turkseven Nakliyat tüm faaliyetlerinde kalite mükemmelliği ve yüksek verimliliği hedeflemiş, müşteri ilişkilerini ön planda tutarak, en üstün kalitede lojistik hizmetleri üretip sunmaktadır.

JSOFT